خانه / جملات زرین

جملات زرین

کسی که وفای به عهد ندارد دین ندارد

 زن و مرد وقتی عهد می‌کنند که حقوق یکدیگر را رعایت بکنند،مرد تعهد می‌کند که من حقوق زن را اداء می‌کند و زن هم همینطور می‌پذیرد که این حقوق را رعایت بکند و فرمانبرداری مرد را بکند و بدون اجازه شوهر از خانه بیرون نرود و حجاب خود را رعایت کند و در خانه امانت دار هست .  اولین امانت ... ادامه مطلب »

گفتارماندگار

#گفتارماندگار ?الله تعالی میفرماید: کسی که مرا با اخلاص و از ته دل صدا کند به او چند برابر میدهم و هر کسی طالب دنیا و ثروت و حکومت و شهرت باشد به او میدهم و لی از آخرت نصیبی ندارد و هر کس طالب آخرت باشد او را در جنت داخل میکنم. ⛔️-ببینید این جباران و ظالمان که به ... ادامه مطلب »

#گفتارماندگار

#گفتارماندگار بهترین امت صحابه کرام هستند . ما هر چقدر عاشق دین باشیم اما عشق ما نسبت به دین و احساسات دینی و غیرت دینی از صحابه بیشتر نیست . آنها را الله متعال تأئید کرده است لَقَدْ رَضِیَ اللَّهُ عَنِ الْمُؤْمِنِینَ إِذْ یُبَایِعُونَکَ تَحْتَ الشَّجَرَهِ شیخ القرآن مولانا محمد عثمان حفظه الله تعالی ادامه مطلب »

قانون

گفتار ماندگار در هر جامعه ای مدنی قانون حرف اول را میزند زیرا  نظام الله تعالی بر قانون است ، شما این کائنات را می بینید آسمان و زمین همه بر یک قانون هستند. روزانه به وقت مقرر طلوع آفتاب و به موقع غروب آفتاب می شود این نظام خداوند متعال است ، هرکسی می داند در فلان دقیقه طلوع ... ادامه مطلب »

قرآن این درس را می دهد که باید ظالمین ، متجاوزین ، مخالفین را با اخلاق و عمل خود تحت تاثیر قرار دهیم

  #گفتارماندگار قرآن این درس را می دهد که باید ظالمین ، متجاوزین ، مخالفین را با اخلاق و عمل خود تحت تاثیر قرار دهیم و آنها را به اسلام دعوت دهیم تا باور کنند دین اسلام دین برتر و بهترین دین است. دین اسلام دین اخلاق ، مساوات ، برابری و عدل است. در اسلام تذلیل ، تحلیل ، ... ادامه مطلب »

گفتار ماندگار

❌هیچ کسی حق ندارد که در مورد صحابه قضاوت کند . ✅بگذارید که خداوند متعال و رسول الله (ص) و حضرت علی در مورد صحابه قضاوت کتتد. ?قضاوت حضرت علی در مورد قاتل سیدنا زبیر (رض) این بود که قاتل او در جهنم است. ?قضاوت سیدنا علی (رض) در مورد سیدنا طلحه این بود که فرمودند: من و طلحه در ... ادامه مطلب »

قالب وردپرس